Opinie o Ebexo

Zobacz co o Ebexo mówią nasi klienci

Bezokularow.pl - sklep z soczewkami kontaktowymi

Choć współpracujemy ze sobą kilka lat, do dziś trudno mi sklasyfikować Ebexo. Jest to system naczyń połączonych - z jednej strony jest to kreatywna agencja, z drugiej są to znawcy zasad rozwoju marki, z trzeciej skuteczna agencja namingowa, a z czwartej system rozwiązań e-commerce z dużą ilością przydatnych funkcjonalności. Kilka lat temu przekonali mnie do swoich pomysłów i postanowiłem im zaufać – jako biznesowym specjalistom i jako ludziom. W efekcie powstała doskonale prosperująca, nowoczesna marka.
Ostatnie kilka lat pokazało mi, że nie warto szukać wsparcia ze strony wielu firm specjalizujących się w zbliżonych do siebie dziedzinach. Gdzie kucharek sześć, tam o wiele większe prawdopodobieństwo nieskoordynowanych i niespójnych działań, generujących dużo większe koszty, na które nie mogę sobie pozwolić. Nie wspominając już o problemach z tożsamością marki. Zaufałem jednej firmie i nie żałuję.
Z Ebexo jest i taniej, i szybciej, i – co najważniejsze – skuteczniej.
Wojciech Kyciak, Bezokularow.pl

Magiaswiatel.pl - sklep z oświetleniem wnętrz

Jestem w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy z Ebexo. Ich doświadczenie w e-commerce jest widoczne zarówno w profesjonalnej platformie sprzedażowej którą oferują, jak i w podejściu do rozwiązywania problemów. Specjaliści Ebexo doskonale wiedzą, że w naszej branży działamy 24/7 i w razie potrzeby stają na wysokości zadania.
Z całą pewnością mogę polecić Ebexo jako solidnego partnera w sprzedaży internetowej.
Paweł Morawski, Magiaswiatel.pl

Vebo - sklep z oprogramowaniem

Z platformą Ebexo współpracujemy od 2015 roku. Od początku współpracy przekonaliśmy się o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zaangażowaniu całego zespołu w procesie tworzenia sklepu internetowego VEBO.pl. Realizacja zlecenia wymagała dokładnego wysłuchania potrzeb klienta, jego pomysłów oraz uzyskania cennych rad, z czego Ebexo wywiązało się wzorowo. Powstały sklep jest funkcjonalny i przede wszystkim rozwojowy. Wszystkie prace były wykonane z należytą starannością i zgodnie z wysokimi standardami.
Krzysztof Kuźmińczuk, Vebo.pl

Bridom - łazienki i systemy grzewcze

Zespół Bridom poleca wszystkim platformę sprzedażową Ebexo. Na poparcie swoich słów podamy kilka argumentów, które na tle konkurencji wyróżniają Ebexo. Od pierwszego kontaktu ze specjalistami Ebexo poczuliśmy profesjonale, indywidualne podejście, które pozostawiło po sobie dobre wrażenie.
Na każdym etapie rozwoju mamy pełne wsparcie oraz doradztwo. Wszystkie uwagi, sugestie są dokładnie analizowane i wdrażane w życie, tak by przynosiły zamierzony efekty. Kreatywność i elastycznością na każdym etapie projektu, poparte ogromną wiedzą , sprzyjają jeszcze lepszemu zarządzaniu i ciągłemu rozwojowi firmy.
Długoletnia współpraca przyczyniła się do dynamicznego rozwoju Bridom.pl, który stał się jedną z wiodących firmą w swojej branży. Ebexo to rzetelny, solidny, profesjonalny partner w biznesie e-commerce.
Piotr Sykuła, Bridom.pl

Wypróbuj platformę ebexo za darmo.

Przez 14 dni, bez zobowiązań, bez ryzyka.

Wypróbuj teraz